Najnovšie novinky

Nový Sportster so zvýhodnením 1000 € len do konca marca 2019

12 marec 2019

Nový Sportster so zvýhodnením 1000 € len do konca marca 2019

Odštartujte novú sezónu v tom najlepšom štýle! Splňte si sen o motocykli Harley-Davidson  a získajte zaujímavý bonus. Americká ikonická značka pripravila so začiatkom jari špeciálnu kampaň na obľúbenú radu motocyklov Sportster, v rámci ktorej ponúka zvýhodnenie až 1000 eur, ktoré sa navyše dá využiť na zabezpečenie novej moto výbavy, aby ste sa na každom kilometri cítili bezpečne, komfortne a štýlovo.


Stačí si vybrať akýkoľvek motocykel z modelovej rady Sportster s objemom 883 cm³ alebo 1200 cm³ a môžete sa tešiť na zvýhodnenie 1000 eur. Ušetrené peniaze sa zídu napríklad pri jarnej obmene alebo zabezpečení štýlovej moto výbavy, od koženej bundy cez rukavice až po topánky a prilbu. Prípadne viete bonus využiť na nákup doplnkov na motocykel.


Využite limitovanú ponuku v ten pravý čas a zastavte sa v najbližšom autorizovanom dealerstve Harley-Davidson.


Kým v jari vyrazíte ...


Kým ale prvýkrát vyrazíte na cesty, nezabudnite na niekoľko tipov pre vašu bezpečnosť a pohodlie, nech vás prvá jazda zbaví každodenných starostí všetkých všedných dní, dodá vám energiu a budete si môcť užiť jazdu so všetkým, čo k nej patrí – s vetrom vo vlasoch, burácaním motora, vôňou benzínu a hlavne s nekonečnou slobodou.


  • Rezervujte si jarný servis vo svojom autorizovanom dealerstve Harley-Davidson.


  • Skontrolujte s blížiacou sa jarou stav svojej moto výbavy, nech máte dostatok času pre prípadné zabezpečenie si nových kusov výbavy.


  • Nezabúdajte, že napríklad helmu je ideálne obmeniť každé dva roky, a to aj v prípade, že s vami prežila sezónu bez nehody.


  • Keď túto jar prvýkrát vyrazíte na cesty, nezabúdajte, že sadáte na motocykel takmer po pol roku a prispôsobte tomu aj svoju jazdu a správanie sa na motocykli. Berte do úvahy aj vodičov áut, ktorí vás na cestách nestretávali niekoľko mesiacov a počítajte s ich prípadnými vodičskými chybami a možnosťou prehliadnutia. Dajte im čas, aby si opäť zvykli na motorkárov.
Späť na predchádzajúcu stránku